Figuurponsje beer 18 mm

Figuurponsje beer van 18 mm voor het uitstansen van kleine beertjes uit papier, dun foam, kurk en licht karton voor knutsel- en decoratiemateriaal.

Variatie: Figuurponsje beer 18 mm
Figuurponsje beer 18 mm
Figuurponsje vlinder 18 mm
Figuurponsje haas 18 mm
Figuurponsje kerstboom 18 mm
Figuurponsje bloem 18 mm
Figuurponsje strik 18 mm
Figuurponsje klavertje 4 18 mm
Figuurponsje tulp 18 mm
Figuurponsje eikenblad 18 mm
Figuurponsje sneeuw kristal 18 mm
€ 2,07
€ 2,50 incl. BTW
remove add
Rybka Benelux voor kinderopvang, BSO en onderwijs
   âœ” Gecertificeerde kwaliteitsproducten
   âœ” Ruime keuze professioneel materiaal
   âœ” Gratis verzending vanaf € 150,-
   âœ” Bewuste aandacht voor duurzaamheid
   âœ” Keuze uit diverse betaalmogelijkheden

Figuurponsje beer 18 mm

Met dit figuurponsje beer maak je eenvoudig kleine, gelijkmatige beertjes van 18 mm. Het ponsje is bedoeld voor het uitstansen van beervormen uit papier, kurk, scrapbookpapier, decoupagepapier, dun foam en licht karton.

Beerfiguren uitstansen voor knutselwerk

De uitgestanste beertjes kunnen worden gebruikt voor decoraties, uitnodigingen, diploma’s en kaarten. Doordat het ponsje steeds dezelfde vorm maakt, is het geschikt wanneer meerdere identieke figuurtjes nodig zijn voor creatieve opdrachten of voorbereid knutselmateriaal.

Herhaalbare vormen voor activiteitenmateriaal

Naast decoratief gebruik kunnen de kleine beertjes worden ingezet bij het maken van werkbladen en materialen voor tel-, sorteer- en ritmeactiviteiten. Dit maakt het ponsje bruikbaar in knutselhoeken, klaslokalen en begeleide activiteiten waar snel nette, herhaalbare vormen nodig zijn.

Specificaties

  • Motief: beer
  • Doorsnede: 18 mm
  • Materiaal: kunststof en metaal


Artikelnummer KE1809
Verwachte levertijd: circa 1 tot 2 weken.



<big>Klantenservice</big>

Klantenservice

Vragen of opmerkingen?
Neem contact met ons op!

+31 (0)72 511 2902

ma-vr: van 09:00 t/m 18:00
of mail naar: info@rybka.nl