Emotie , educatieve handpoppen

Set van zes vilten handpoppen met duidelijke gezichtsuitdrukkingen om emoties te herkennen, te benoemen en bespreekbaar te maken in groep of spel.

€ 23,97 € 20,66
€ 29,00
€ 25,00 incl. BTW
remove add
Rybka Benelux voor kinderopvang, BSO en onderwijs
   âœ” Gecertificeerde kwaliteitsproducten
   âœ” Ruime keuze professioneel materiaal
   âœ” Gratis verzending vanaf € 150,-
   âœ” Bewuste aandacht voor duurzaamheid
   âœ” Keuze uit diverse betaalmogelijkheden

Educatieve handpoppen emoties

Deze set educatieve handpoppen bestaat uit zes eenvoudige vilten poppen met verschillende gezichtsuitdrukkingen. De handpoppen zijn bedoeld om jonge kinderen te helpen emoties te herkennen, te benoemen en te uiten. Door gevoelens via een handpop zichtbaar te maken, ontstaat een laagdrempelige manier om over eigen gevoelens en die van anderen te praten.

Emoties bespreekbaar maken met handpoppen

De poppen kunnen worden gebruikt in gesprekken over gevoelens, in rollenspel en in groepssituaties waarin kinderen leren kijken naar wat zij zelf ervaren en hoe anderen zich voelen. De duidelijke gezichten maken abstracte emoties concreter, terwijl de eenvoudige vorm de aandacht op de uitdrukking van de pop houdt.

Zes herkenbare gezichtsuitdrukkingen

De set bevat zes emoties: blij, verdrietig, bang, boos, neutraal en verbaasd. Deze variatie ondersteunt het herkennen en vergelijken van verschillende gevoelens en helpt kinderen om woorden te geven aan emoties in een veilige speelcontext.

Specificaties

  • Inhoud: 6 handpoppen
  • Materiaal: vilt
  • Afmetingen: 25 x 22 cm
  • Te combineren met Balls – Emotions LG 0613


Artikelnummer NS2035
Verwachte levertijd: circa 1 tot 2 weken.


 
<big>Klantenservice</big>

Klantenservice

Vragen of opmerkingen?
Neem contact met ons op!

+31 (0)72 511 2902

ma-vr: van 09:00 t/m 18:00
of mail naar: info@rybka.nl