Eerste stappen met een magneet

Magnetenset voor eerste experimenten met magnetisme, met hoefijzermagneten, magnetische staven, bollen en transparante lopers met ringen.

€ 35,95
43,50 incl. BTW
remove add
Rybka Benelux voor kinderopvang, BSO en onderwijs
   âœ” Gecertificeerde kwaliteitsproducten
   âœ” Ruime keuze professioneel materiaal
   âœ” Gratis verzending vanaf € 150,-
   âœ” Bewuste aandacht voor duurzaamheid
   âœ” Keuze uit diverse betaalmogelijkheden

Eerste stappen met een magneet

Eerste stappen met een magneet is een set magnetisch materiaal waarmee kinderen kennismaken met magnetisme. Met de verschillende magneten, magnetische staven, bollen en transparante lopers met ringen kunnen zij onderzoeken hoe magneten aantrekken en afstoten.

Magnetisme zichtbaar maken door te onderzoeken

De set is bedoeld voor eenvoudige proefjes rond magnetisme. Kinderen kunnen magnetische kettingen maken, materialen laten reageren op de magneten en ontdekken dat magneten elkaar kunnen aantrekken of afstoten. Daarmee past het materiaal bij natuur- en techniekactiviteiten, proefjeshoeken en opdrachten waarin magnetisme tastbaar wordt gemaakt.

Specificaties

  • Inhoud: hoefijzervormige magneten, 4 magnetische staven, 14 magnetische bollen en 40 transparante lopers met ringen
  • Materiaal: magneet en kunststof
  • Leeftijd: 4+


Artikelnummer VO8687
Verwachte levertijd: circa 1 tot 2 weken.



<big>Klantenservice</big>

Klantenservice

Vragen of opmerkingen?
Neem contact met ons op!

+31 (0)72 511 2902

ma-vr: van 09:00 t/m 18:00
of mail naar: info@rybka.nl